Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Zarejestruj


Język:
Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego - Rejestracja

Rejestrując się na „Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego” (zwane dalej „my”, „nas”, „nasz”, „Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego”, „http://cosw.phorum.pl”) zgadzasz się na poniższe warunki oraz akceptujesz regulamin użytkowania serwisu internetowego phorum.pl. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego”. „Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych. 
 
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL