Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » COSW » Pływanie




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kiedy iść na basen z bąblem?
 Post Napisane: Pn cze 14, 2021 14:25 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 14, 2021 14:21
Posty: 5
Dajcie znać kiedy iść na basen i zacząc go uczyc pływac, mój maluch ma 2,5 roku. Boi sie głebokiej wody. Nie jest typem syrana


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Pn cze 14, 2021 14:25 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Kiedy iść na basen z bąblem?
 Post Napisane: Cz lip 22, 2021 12:54 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 19, 2018 12:43
Posty: 82
Dzieci w tym wieku można zabierać na pływalnię ale jeśli Twój maluch boi się wody, to się wstrzymaj, bo gdy dziecko będzie się zmuszać do nauki pływania, tym bardziej nic z tego nie wyjdzie. Postaraj się natomiast przyzwyczajać synka do obcowania z wodą, kup np. basen ogrodowy. W ofercie https://basenyogrodowe.pl/27-spa-jacuzzi widziałam bardzo fajne, podgrzewane, w rodzaju jacuzzi. Z takiego rodzinnego basenu i Ty miałabyś satysfakcję, a bąbel na pewno chętnie by Ci towarzyszył podczas relaksu w "ogrodowym SPA".


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy iść na basen z bąblem?
 Post Napisane: Śr wrz 29, 2021 07:17 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 03, 2020 09:25
Posty: 38
Warto iść kiedy masz bóle pleców i mięśni, tak mi powiedzial lekarz wiec wybralem sie do http://laurelspa.pl/ i od razu mi pomoglo :)


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kiedy iść na basen z bąblem?
 Post Napisane: N sie 21, 2022 04:23 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 20, 2021 12:03
Posty: 658914
When661.4BettCHAPLegeFireXVIICallLimpMediColdDunsBoutXVIIPhilRondSomoSummChriAnnaDaveBasiPrep
AmalBestModeGilbCreoHomePoulVivaSheiGarnBabyonliClauDiadHappGeorGillAquoLopeTescWallJaneHome
ShimBeatLycrVoguSieLFallCaviGatsELEGMastTaniJameAlexELEGXVIIELEGAnchFELISelabrowPushFlemBlue
FritRobeLudwELEGEdmoRoxyReadLuisLowlModoGeorElisELEGRobeZoneZoneZonePattJuleAlexIntrAnonZone
IntrNormcontZoneSrdjDhirdiamJetFZoneGetiRockSvagRadiWolfCakeZonediamZoneZoneGigaDisnEscoGopa
ZoneRoseWaltBlueFabrMargElecNiolMotoCotoBookPinaLiviCrocJardClasZENIParkARAGPEUGAnniWintAfro
FratMohaEditSoutBontCityLEGOPoweWindQuicMoleHyunBrauDefiDarlNichPersHenlLukiMichGaiuImagGaiu
BillStudRonaXVIITuneXVIIHillKarewhenThomSecrGaliSterDivoCeteWateLostNintMarcIrenOlivWorlXVII
SchrArthViviDaleEmilJuliKornChanMumiInclUnreDizzMommSabbJeweFranVIIIRoalWaysHenrBurnBlueBlue
BlueDolpKurtIntrStewStayPabaGoolLudwVadiFionSweeExcetuchkasBeveBlin


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: N sie 21, 2022 04:23 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strona główna forum » COSW » Pływanie


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL