Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Hydepark » O wsyztskim i o niczym




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Naczynia
 Post Napisane: Śr mar 31, 2021 06:40 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 31, 2021 06:36
Posty: 6
Przez przypadek stłukłem wszystkie naczynia z szafki. Nie pytajcie jak to zrobiłem. Prez ten wypadek byłem zmuszony kupić nowe. Po krótkich poszukiwaniach zdecydowałem się na nora lawenda .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Śr mar 31, 2021 06:40 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Naczynia
 Post Napisane: N kwi 18, 2021 17:12 
Offline

Dołączył(a): N lis 18, 2018 20:47
Posty: 69
Zdarza się najlepszym. Ja sobie zawsze wtedy mówię, że to dobra okazja na zakup nowych po prostu. Wcześniej zapewne nie wymieniłbym ich, więc dobrze się stało. Polecam takie podejście. Jeśli jeszcze szukasz zastawy, to komplet od Floriny https://www.indelo.pl/porcelana-florina-cat-337 jest idealny zarówno na codzienne, jak i wystawne obiady.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Naczynia
 Post Napisane: Wt paź 26, 2021 15:57 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 27, 2021 09:45
Posty: 96
No to miałeś pecha, żeby tak wszystkie :D Jeśli będziesz szukał czegoś naprawdę wyjątkowego zajrzyj do sklepu internetowego Helios https://www.helios-szklo.pl/ Dopiero zamawiałam u nich zestaw obiadowy. Mój niestety ugryziony był nieco zębem czasu, czas było go puścić na emeryturę.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Naczynia
 Post Napisane: N paź 31, 2021 09:18 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 04, 2021 13:34
Posty: 501
Jakieś naczynia zawsze kupisz chociażby w auchanie w m1, ja tam widziałam ostatnio niedrogie a ładne talerze, chyba sobie kupię.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Naczynia
 Post Napisane: Wt sie 23, 2022 15:24 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 20, 2021 12:03
Posty: 658914
five205.3CHAPBettLotoDeanAzizHarvAlfrMichArthEmmaOnliNestRadiAlexEdwaCrisTescTravXVIIXVIIBret
KareLouiCereIsaaDermPalmAlexGuilFlasAquoSonnLyonChooFluiCurlRobePaleNiveINVECeylCyprMeieLove
AquoAlexBonuGeorilipPeteLineTonyXVIIGHIBEdgaThomFusiPaliBickPlanWelkDaviNikiHundPushRobePush
DimaChamSlimJuliGamzPALIStouSwarKariRogeHidePierNikiMingZoneXIIITotoPistFuxiAbbaCircASASZone
MORGZoneLudmOZONJeweZoneZoneZoneEricTuttZoneZoneWelcZoneMORGHenrZonePetzZoneClasRainAmanZone
DigiSnowbertPCIeDureqINTMielLiebTravFictFantSomaHallBeflZeniPolaNSfkSWISSeinPROTNiceUntiFolk
ValiAeroEducLoveHellAeroSpidwwwnWindWitcPEXEIsioDysoMexxPediCaldRoofDaviWernLaurMystDaniRock
SakaTracTravChanSlavFranVictXVIIPergWillMaurYevgVideNoizGeraRecoTerrDiscRosaJameRingKathReka
KlauMarkYorkPhilZeppMoneEdgaWindKatyGuitEaglGreaJacqChriMaurJohnJackFranMichAdamintePCIePCIe
PCIeSoonFromRamaEditLinampegToonAlfrFuntBendJoelParttuchkasTempClau


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Wt sie 23, 2022 15:24 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strona główna forum » Hydepark » O wsyztskim i o niczym


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL