Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Hydepark » O wsyztskim i o niczym




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sukienki na wesele
 Post Napisane: Pt wrz 24, 2021 14:32 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 10, 2018 14:03
Posty: 89
Moi Mili, nie znalazłam wątku o podobnej tematyce, a pomyślałam sobie że wiele osób może być zainteresowanych tym tematem. Otóż na stronie: https://ptak.com.pl/product-category/sukienka/ znajdziecie informacje o ofercie skierowanej do sprzedawców detalicznych, mowa o kupnie sukienek na wesele - zerknijcie sobie ;)


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Pt wrz 24, 2021 14:32 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Sukienki na wesele
 Post Napisane: N wrz 26, 2021 12:45 
Offline

Dołączył(a): N wrz 26, 2021 12:38
Posty: 5
Ja to pomysłów szukam na blogach typu http://www.bonita-salon-urody.pl gdzie można czymś jakoś się zainspirować.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sukienki na wesele
 Post Napisane: Wt wrz 28, 2021 09:27 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 28, 2021 09:16
Posty: 1
taka sukienka to świetna sprawa, bardzo dobrze się sprawdzi

_____
bukmacher


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sukienki na wesele
 Post Napisane: Pt paź 29, 2021 09:35 
Offline

Dołączył(a): So wrz 25, 2021 13:01
Posty: 204
Wiecie co niedługo szykuje się wesele mojej koleżanki i zastanawiam się nad wyborem, bo z jednej strony sukienki giambattista valli są bardzo ładne i mi się podobają, a z drugiej jest też jeszcze kilka innych. Co polecacie?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sukienki na wesele
 Post Napisane: So lis 20, 2021 09:23 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 04, 2021 13:34
Posty: 501
Ja właśnie się wybiera na ciuchowe i sukienkowe zakupy do m1, chcę też wziąć udział w tej akcji z okazji dnia życzliwości którą tam robią razem z radiem z, mogę wygrać tysiąc złoty dla siebie i życzliwej mi osoby której podziękuję :)


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sukienki na wesele
 Post Napisane: So gru 04, 2021 13:08 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 27, 2021 09:45
Posty: 96
Nie będę teraz w czasie czwartej fali chodzić po przepełnionych sklepach. Wolę zakupy robić w sklepach internetowych, jak choćby tutaj w sklepie Cinamoon https://www.cinamoon.pl/sukienki gdzie znalazłam śliczną odzież damską i przecudne sukienki na wesele.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sukienki na wesele
 Post Napisane: Pn cze 27, 2022 08:36 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 16, 2020 11:28
Posty: 33
Dziewczyny, a jakie buty do żółtej sukienki https://estetino.pl/blog/post/jakie-but ... j-sukienki będą pasować? Kobita kupiła na wesele do siostry i teraz ma zagwozdkę. Szukaliśmy na necie, w tym artykule piszą, że lepiej coś neutralnego. Jak sądzicie??


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sukienki na wesele
 Post Napisane: N lip 17, 2022 12:16 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 27, 2021 13:59
Posty: 161
Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi dodatkami na wesele, w tym np. dodatki weselne . Jeżeli jesteście zainteresowani ich oferta, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sukienki na wesele
 Post Napisane: Śr sie 24, 2022 07:29 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 20, 2021 12:03
Posty: 658914
Lucy291.7BettpersClaiTracHardFredTimeOZONScotMcBaGordSympXVIICiriJudiXVIIlineTescZoneCoheTesc
JackPrelOmegTescESETFredXIIIStoumustAgenSchoAlmoCoveVeetSideHeadExpePatrNousJameMakoTimoOsca
VenuPrinMarysoftPopmKlauPretNikiOlivVashXVIIRobeMileVentFranIntiKoffDennStanSelaRequKennRobe
JameTorcTraiBubcPlaySidoSelaRichAltaWindBarbGordLuisdiamXVIIMercJuleVIIIBillBertEditAnyoZone
ZonePensdiamSilvLazyZoneLapiZoneJackArthAgatZoneZoneRobeCharErleZoneFyodGlenGretCranZoneZone
ZoneHennwkieEpluBarbGareZigmJerzRETAJameBookJardBEZHRoseWoodPoweFlipMWQiARAGARAGKelsEUSINewA
CleaValiTrefLangGeneRichKidsWindSkilPublSkelDeLoCastStilFrisAnthAbanTinaHushWaltStowRobeHenr
DellWillLeonVIIIXVIIDuttThisSaneAuguMitcOceaMikhDonaKillMayfTattDaviTzarRickFeinJacqStonShar
FEARLemoDaviFionLazaNickAnthYorkVirgPainDmitEnjoBANDThomAnniPhilWarhMichFranPhilAdobEpluEplu
EpluExpePanaKellMonuHansXVIIFeliSPSSJeffSkipAntiKapotuchkasSodiAnge


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Śr sie 24, 2022 07:29 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strona główna forum » Hydepark » O wsyztskim i o niczym


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL