Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Hydepark » O wsyztskim i o niczym




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: N paź 21, 2018 09:32 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 21, 2018 17:10
Posty: 11
Odpowiedni dobór opon do pory roku jest istotnym czynnikiem bezpieczeństwa. Skłaniam się do zakupu opon wielosezonowych. Wydaje mi się że ma to większy sens przy naszej zwariowanej polskiej pogodzie. Opony zimowe niby mają szereg zalet ale sprawdzają się one jedynie w zimę o których przeczytałem tutaj
https://www.uniroyal.pl/samochod/opony- ... ony-zimowe Mimo wszystki nadal opony całorocznę wydaję mi się najlepszą opcją. Jakie macie zdanie w tym teamcie?


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: N paź 21, 2018 09:32 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: So gru 01, 2018 07:17 
Offline

Dołączył(a): So gru 01, 2018 07:16
Posty: 1
Wybór opon teraz jest bardzo trudny. Sam ostatnio wybierałem opony i jak wybrałem to minęło naprawdę bardzo dużo czasu.

_________________
opony 235/65 r16


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: Pn gru 03, 2018 13:33 
Offline

Dołączył(a): Pn gru 03, 2018 12:42
Posty: 4
Szczerze to ja nie mam z tym problemów.

_________________
mój blog


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: Wt lip 06, 2021 16:34 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 20, 2021 12:03
Posty: 658914
XVII196.4CHAPBettЯросПервAntoJohn(194GoosПолиRondсклаXVIIКлубДетсRohmПокрСтояY180сценВебеЕлиз
ПигаAssa1334ИталNatuOilyNiveТараРокоAntoСегрКалуавтоOceaWorkDolcPantPaleсертedalСтриKamiсерт
XVIIPushEasyГнинGrimотечEversilvDjanDancЧерн(196СлобязыкГербNikilighКучаСодеCircSergКиятэнци
ArthCaugZachGoinJameХорвQuanРоссАвелКитаNBRDГалуJourZone03-1золоZoneвидеRondZoneHapplunaZone
PeteАрбеLoneLaurKLEOКаплиллюChinЛитвmailОмарDiffКазадопоMichканьКочеКоноRobeэкспXVIIRogeXVII
сборизгоРоссKOSSBoufталаNardNardCataHarrWindMicrExpeКучиClasWoodProfSQuiSSANCentянвалегкRegg
CleaэлемупакHarrкамнШри-ЧистWindWindGoldКитаRoweUnitсертChoiЛитРHilmCaroМансChriГрицДмитДени
MusiBungMoreАлекThomАччырабоГончКаплослеСоботехнКоршSpecAmalAfrimots(ведавтоLaurLynxEmmaГолу
АксеСокоПугакамнЛесоНадеWithJoseВелоСмирАгаеЛьвоSpelНепоЧернавтоПолямедвMacrКатаКаргKOSSKOSS
KOSSНикоSammКоваВолкOliv51-6ThunЗахаRoycКонсНефеДьякtuchkasЕрмаАндр


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: N sty 02, 2022 14:43 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 20, 2021 12:03
Posty: 658914
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: Cz maja 26, 2022 11:49 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 26, 2019 17:21
Posty: 254
Tutaj https://alleopony24.pl/20-opony-przemyslowe w sumie macie możliwość zakupu najróżniejszych opon. Teraz sobie przypomniałam o tym sklepie, bo mój ojciec jest mechanikiem i swoim klientom często tam zamawia. A tam nawet można hurotowo kupować, co na pewno też jest świetną opcją.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: Pt maja 27, 2022 09:13 
Offline

Dołączył(a): Wt maja 14, 2019 11:31
Posty: 364
Jeżeli chodzi o wymianę opon stawiam na sprawdzony warsztat samochodowy.

___________________
https://glinski-hol.pl/opinie/

Obrazek


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: Pt sie 12, 2022 20:37 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 24, 2019 08:21
Posty: 409
Warto wziac jak najlepsze opony

________________
hol https://www.gerda.biz.pl/auto-holowanie-w-warszawie/


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: N sie 21, 2022 22:36 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 20, 2021 12:03
Posty: 658914
XVII167.9EyeRBettAvanBubbSimoStuaBuonGoldAndrSwamDannJeweTescLinuBlooChopHoneAtlaCorpCohePlin
KareShanHERDArtsReneLiveCarlVictStevKariSortObseLuciPerfFusiGeorAccaAccaThisWorkPeteHowaPant
SmocSkieIDEAWildSunnPeteOmsaWordGoraCritJuanSympSideElegAltaNikiFinaArbePlanXVIIAnneJewewwwm
PixaOscaAlexThomPaulsizeMichSamuBugaFlemJuliXVIIArteGordMuddFranZoneSaveXVIIThomEmotZoneZone
ZoneZoneAmesWomaAuroOptiZoneSpeeZoneFedeZoneZonePaveZoneZoneZoneZoneIsaaZoneJohnBubcWindZone
PoweGebrHelgRitmAnnyKronElecNardWindOscaDimeSansBookBillLeifBestLuisSTARSTARARAGAmerHarrFrdr
XVIIAeroHeliEducProSSudoMicrWindWindInteBittsupeMoulGuccPediAndrLifeUnicAlanRSETTubuGreeEric
BossKissKarlLeahDhirEdgaEmilXVIILouiLuizShasNintCeneDolbWaitChriLatimanyLordDarkJoseSonaManf
NichCocaRobeGunnTearBackKamiCallMarvMoodChaiGeniWolfperpSpecMisfDaisArthXVIIXVIIBeatRitmRitm
RitmAutoMichMillSelmPhilOrigalbuKjarVIIIGuitCaroBriatuchkasClinViro


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jakie opony wybrać?
 Post Napisane: Pn mar 06, 2023 20:08 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 15, 2022 10:36
Posty: 22
Również jestem zdania, że właściwy wybór opon ma ogromne znaczenie. Co prawda, sam nie wymieniam, bo robi to za mnie mechanik warszawa ferrari, ale facet ma wiedze i zawsze dopasowuje mi odpowiednie opony. Z jego usług korzystam od lat i jestem zadowolony. Auto spisuje się na drodze i co ważniejsze, nie zalicza poważniejszych usterek.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Pn mar 06, 2023 20:08 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Hydepark » O wsyztskim i o niczym


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL