Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Sprawy techniczne » Wasze propozycje i sugestie




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: Śr maja 16, 2018 10:32 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 25, 2017 19:10
Posty: 61
witam,
polecam do picia kolagen https://duocollagen.pl/kolagen-na-stawy dzięki niemu będziecie mieć silne stawy i dzięki temu będziecie dłużej sprawni :)


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Śr maja 16, 2018 10:32 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: Pn maja 21, 2018 10:53 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 25, 2017 19:10
Posty: 61
hej,
polecam świetnego optyka z Krakowa http://optyksolskiego.pl/salon-optyczny-krakow/b_ouwv bardzo mi pomógł dobrać odpowiednie okulary, profesjonalnie i korzystnie cenowo :D


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: Pn cze 11, 2018 12:13 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 16, 2018 09:05
Posty: 16
W tym zawsze wam pomoże Jerzy Ziemba! Podobno jest w tym bardzo dobry!!!!
___________________________
Pisanie prac licencjackich z administracji


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: Pt cze 22, 2018 14:19 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 22, 2018 14:17
Posty: 4
Nie rozumiem co temat ma do postu, ale masz rację ulotki nadal są dobrą formą reklamy.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: So cze 23, 2018 16:09 
Offline

Dołączył(a): So cze 23, 2018 16:09
Posty: 1
Jeżeli poszukujesz szejekrów to zapraszam do porozumienia się z przedsiębiorstwem Promixx. Najtrafniejsze w sieci produkty stosowane przez olimpijczyków. Dzięki nadzwyczajnej konstrukcji ten szejker zagwarantuje odpowiednie połączenie cieczy. Perfekcyjny atrybut do wszelkiego typu suplementow białkowych.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: Cz cze 28, 2018 19:30 
Offline

Dołączył(a): N cze 24, 2018 11:37
Posty: 62
Jeżeli masz w planach zadbać o swoje zdrowie to polecam wypróbować badanie test obciążeń organizmu. Jest to badanie, które pomaga wykryć choroby jeszcze przed ich pojawieniem się w organizmie. Ja spróbowałam i polecam z czystym sumieniem.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: Pt sie 24, 2018 08:58 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 17, 2018 13:16
Posty: 18
Cytuj:
Tylko najgorzej jest na tej diecie w ogóle wytrzymać... To to doprowadza mnie do największego szału.


Ja niestety jestem osóbką, którą jeśli się do czegoś zmusza to nie zrobi tego dobrze. Dotyczy to niestety codziennych spraw jak i diety. Nie miałam nigdy nadwagi, ale źle się czułam w swoim ciele. Przynajmniej raz w miesiącu zmuszałam się do różnych diet, które finalnie kończyły się obżarstwem :D Aktualnie jem zdrowo i trenuję na siłowni dlatego że chcę to robić, nie liczę kalorii, nie staję codziennie o poranku na wagę. Nie zakrzątam sobie głowy tym jak wyglądam a efekty z tygodnia na tydzień są coraz bardziej widoczne. Z mojego obecnego punktu widzenia powiedziałabym że należy stopniowo eliminować niektóre produkty zastępując je zdrowymi. Myślę, że nie należy sobie odmawiać np. słodkości. Ja po dłuższym niejedzeniu słodkiego zaczynam być nerwowa, dlatego raz w tygodniu robię sobie sama czekoladę z orzeszkami czy jakieś płynne desery. Polecam wam syropy z agawy lub po prostu ksylitol, tutaj mają najlepsze ekologiczne produkty https://sklepagnex.pl/pl/c/Slodziki/132 :ok:


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: Śr sie 29, 2018 13:13 
Offline

Dołączył(a): N cze 24, 2018 11:37
Posty: 62
Zadbaj o swoje zdrowie wykonując test obciążeń organizmu w centrum diagnostyki Revitum. Ja jestem zachwycona tym badaniem, ponieważ w szybki i bezbolesny sposób dowiedziałam się jakie choroby w przyszłości mogą mi się przydarzyć. Teraz już wiem jak o siebie zadbać.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: N wrz 09, 2018 08:43 
Offline

Dołączył(a): N wrz 09, 2018 08:27
Posty: 1
Każdy polak powinien dbać o swoje zdrowie według mnie. Człowiek który w ogóle nie dba o zdrowie jest dla mnie zerem.

_________________
bursztyn biżuteria


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zadbaj o swoje zdrowie
 Post Napisane: Cz wrz 27, 2018 07:34 
Offline

Dołączył(a): N cze 24, 2018 11:37
Posty: 62
Jak chcesz naprawdę zadbac o swoje zdrowie to wykonaj sobie test na nietolerancję pokarmową. Moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja dla wszystkich osób cierpiących na probelmy po spozyciu pokarmu. Możemy w ten sposób wykluczyć niepożądane elementy :)


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Cz wrz 27, 2018 07:34 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strona główna forum » Sprawy techniczne » Wasze propozycje i sugestie


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL