Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Sprawy techniczne » Wasze propozycje i sugestie




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gastronomia
 Post Napisane: Śr sty 08, 2020 14:42 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 07, 2020 13:37
Posty: 16
Gdy pragniesz się doedukować na owy temat więcej to rekomenduję zajrzeć sobie na blog - http://akcesoria-gastro.pl . Osobiście uważam, że tutaj znajdziesz najbardziej interesujące informacje w nawiązaniu do owego tematu. Według mnie źródło solidnej wiedzy.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Śr sty 08, 2020 14:42 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: Gastronomia
 Post Napisane: Śr lut 12, 2020 15:16 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 10, 2020 17:40
Posty: 21
Gdy dotyczy Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej bardzo wartościowych treści na ten temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - http://infragastro.pl .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gastronomia
 Post Napisane: Cz kwi 16, 2020 10:55 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 07, 2020 13:42
Posty: 22
Gdy intryguje Ciebie właśnie ten fakt to obligatoryjnie zobacz ten artykuł. Z autopsji wiem, że przeczytasz tu najważniejsze wskazówki. Najmocniej polecam - http://gastromania.com.pl .


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gastronomia
 Post Napisane: Pn lip 06, 2020 13:26 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 22, 2020 12:54
Posty: 7
Jak chciałbyś się dowiedzieć na owy temat więcej to polecam wejść sobie na blog - http://restauracne.com . Osobiście uważam, że w tym miejscu znajdziesz najpotrzebniejsze informacje odnośnie owego wątku. Według mnie źródło solidnej wiedzy.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gastronomia
 Post Napisane: Pn paź 05, 2020 13:42 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2020 09:52
Posty: 30
Ostatnio szukałam informacji na ów temat w internecie i natknęłam się na stronę - http://porcelanowo.com.pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Bardzo sporo wartościowych info można się nauczyć z tej strony. Gorąco polecam.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gastronomia
 Post Napisane: Cz lip 08, 2021 10:01 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 20, 2021 12:03
Posty: 658914
чело242.3полуBettWeekПлатМотуJeanRamaWintТангПавлMargSusaАрти159-InveTesc1200отлиXVIIобжиShar
АртиВойтВетрСодеКэнтКириГолуСинеReflMoniколлIntrСодеJohnФормMickВаршFiskПилоDaviTescсерт1962
ХаазViacVictCotoAlexEverМалаBallВеткLawrTreeRobeJeweCircРазмElegElegАбраDaviфотоXVIICollBori
CarpJoycЛазаПерцЧейгЭкстКочеразгШевчВернChetкараElegЧибиТварFuxiQuanАмстМалиRusiELEGZoneRaym
ПовоZoneумстTherrentJohnZoneZoneZoneзакаКостКосмФедоRabiФинкСодезакаRobeДемеНаво02-1Zoneвеще
ZoneизгокомпмесяизысMerrElecKFANstraРоссCeskFilmCinc8324пласsterPowepokeSTARNISSHighАВТОFLAC
PlusброшFaunBearиздеMegaСостредаmailDianBlopKenwUnitVeryAdvaдушеЛитРЛитРсеньЛитРручкЛитРЛитР
PostЛитРДубнЧист1945КашаПатаФормAlphFeelИващСероБредКрылWarrФилиRichпройприрBreaДранElecVict
БойкАбраЛитвНищеWilhDisgMoscJeweThomДубрСухаУшакBongЯкупDisnРоньКрюкJaneYouvSinsМаломесямеся
месяMartFunkDaveКалиAlcaПавлвырузнанкнигДмитТекупбспtuchkasКузнУШек


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gastronomia
 Post Napisane: Wt sty 04, 2022 08:17 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 20, 2021 12:03
Posty: 658914
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gastronomia
 Post Napisane: Wt sty 25, 2022 23:41 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 07, 2020 17:47
Posty: 144
Liczy się w końcu to, byście zawsze dobierali takie rozwiązania, które sprawdzą się najbardziej adekwatnie w kontekście Waszego biznesu. Wiem, że w przypadku gastronomii bardzo korzystnie wypadają takie rozwiązania jak chociażby https://e-opakowania.info/50-folie-termokurczliwe Dzięki tym foliom możecie o wiele lepiej poradzić sobie w obróbce żywności.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gastronomia
 Post Napisane: Pn sty 31, 2022 09:54 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 01, 2020 07:31
Posty: 180
Ja uwielbiam kebaby!!! To jest napsrawdę wspaniała sprawa w moim przekonaniu!!!!
_______________________________
pracemagisterskiepoznan.pl/pisanie-prac-licencjackich-z-turystyki-i-rekreacji


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gastronomia
 Post Napisane: Śr lip 06, 2022 10:42 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 26, 2019 17:21
Posty: 254
Oj gastronomia to już konkretny biznes.... Nie jest tak łatwo prowadzić, coś takiego, bo o wiele rzeczy trzeba zadbać. Na pewno to co jest ważne, to naprawdę dobre wyposażenie. Ja tam się nie znam, ale słyszałam , że warto w tym kierunku zajrzeć do firmy Gastromania.pl . Oni ponoć mają "ławki cateringowe, nowoczesne zmywarki, kuchenki, drobne agd, w sumie to chyba wszystko.


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: Śr lip 06, 2022 10:42 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Sprawy techniczne » Wasze propozycje i sugestie


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL